
| : | Hvid |
| Fatning: | E27 |
| Type stjerne: | Med fod |
| Watt: | 8W |
| Antal lyskilder: | 1 |
| Højde: | 48 cm |
| Længde: | 46 cm |
| Dybde: | 11 cm |
| Ledningslængde: | 350 cm |
| Materiale: | Papir |
| Produktvægt: | 0,6 kg |
| Produktionsland: | CN |
| Vare-ID: | 4024640-5000 |

Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Danmark leverer Bring pakken til dig.
365 dages åbent køb – masser af tid til at overveje.
Produktet er blevet tilføjet til din indkøbsvogn