Foldbar elektrisk lysestage med 7 lys, lavet af gråmalet træ, dekoreret med sorte ringe omkring hvert lys for et elegant touch. Det moderne design giver en stilfuld fornemmelse, og pærerne spreder et varmt, indbydende skær. Perfekt til at skabe stemning under ferier og passer i vinduer eller på hylder. Leveres med 1,7 m hvid ledning, strømafbryder og stik. Indeholder 7 udskiftelige E10-pærer (34V).

| Farve: | Grå |
| Fatning: | E10 |
| Lyskilder: | Glødepærer |
| Batteri: | Nej |
| Watt: | 3W |
| Højde: | 56,5 cm |
| Bredde: | 56 cm |
| Dybde: | 13,2 cm |
| Ledningslængde: | 170 cm |
| Lumen: | 8lm |
| Materiale: | Træ |
| Kelvin: | 2100K |
| Produktvægt: | 0.9 kg |
| Produktionsland: | CN |
| Vare-ID: | 3590-370 |

Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Danmark leverer Bring pakken til dig.
365 dages åbent køb – masser af tid til at overveje.
Produktet er blevet tilføjet til din indkøbsvogn