
| : | Sort/træ |
| Fatning: | Integreret LED |
| Watt: | 11W |
| Højde: | 30 cm |
| Bredde: | 30 cm |
| Dybde: | 4,5 cm |
| Lumen: | 316lm |
| Installation væglampe: | Fast montering/Skruemontering |
| Materiale: | Stål, træ, silikone |
| Tænd/Sluk: | Via vægafbryder/dæmper |
| Kelvin: | 3000K |
| Produktvægt: | 0,79 kg |
| Produktionsland: | CN |
| Vare-ID: | 36303-1BK |
Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Danmark leverer Bring pakken til dig.
365 dages åbent køb – masser af tid til at overveje.
Produktet er blevet tilføjet til din indkøbsvogn