
| Farve: | Brun |
| Fatning: | Integreret LED |
| Watt: | 2x14W |
| Højde: | 5,8 cm |
| Bredde: | 50 cm |
| Dybde: | 7,5 cm |
| IP-klassificering: | IP65 |
| Lumen: | 1350 |
| Installation væglampe: | Fast montering/Skruemontering |
| Materiale: | Aluminium |
| Kelvin: | 3000K |
| Model Udendørslampe: | Op- Og Nedlys |
| Vare-ID: | 71908 |
Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Danmark leverer Bring pakken til dig.
365 dages åbent køb – masser af tid til at overveje.
Produktet er blevet tilføjet til din indkøbsvogn