
| : | Røgfarvet |
| Fatning: | E14 |
| Dæmpbar: | Nej |
| Watt: | 1W |
| Højde: | 5,8 cm |
| Diameter: | 2,6 cm |
| Lumen: | 30lm |
| Materiale: | Metal, glas |
| Kelvin: | 2100K |
| Volt: | 230V |
| Produktvægt: | 0,01 kg |
| Produktionsland: | CN |
| Vare-ID: | 353-19 |

Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Danmark leverer Bring pakken til dig.
365 dages åbent køb – masser af tid til at overveje.
Produktet er blevet tilføjet til din indkøbsvogn