
| Farve: | Sort |
| Fatning: | Integreret LED |
| Watt: | 11 |
| Højde: | 30.5 cm |
| Bredde: | 24 cm |
| Længde: | 138.7 cm |
| Lumen: | 730 |
| Materiale: | Metal |
| Tænd/Sluk: | Afbryder på lampen |
| Kelvin: | 3000K |
| Produktvægt: | 5.6 kg |
| Produktionsland: | CN |
| Model gulvlampe: | Læselampe |
| Vare-ID: | Z010FL-L8B3K |
Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Danmark leverer Bring pakken til dig.
365 dages åbent køb – masser af tid til at overveje.
Produktet er blevet tilføjet til din indkøbsvogn