Flamme Grany er et lys formet som et stiliseret grantræ. Det skinner med en varm hvid glød i toppen med den naturtro flamme. Denne LED-lampe er en smuk dekoration, både alene og i en gruppe med andre lamper fra Flamme-serien. Den har en timerfunktion (6 timer tændt, 18 timer slukket, gentagende), og lyset skinner i cirka 16 dage med en smuk, realistisk flamme i varm hvid. Den drives af 1 CR2032-batteri, som medfølger.

| Farve: | Grøn |
| Fatning: | Integreret LED |
| Batteri: | Ja |
| Brug af julebelysning: | Indendørs |
| Watt: | 0,02W |
| Højde: | 15 cm |
| Diameter: | 7 cm |
| Materiale: | Voks |
| Produktvægt: | 0,1 kg |
| Produktionsland: | CN |
| Vare-ID: | 061-48 |


Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Danmark leverer Bring pakken til dig.
365 dages åbent køb – masser af tid til at overveje.
Produktet er blevet tilføjet til din indkøbsvogn