
| Farve: | Sort |
| Fatning: | Integreret LED |
| Dæmpbar: | Nej |
| Watt: | 200W |
| Højde: | 34,1 cm |
| Bredde: | 4,5 cm |
| Længde: | 40,2 cm |
| IP-klassificering: | IP44 |
| Lumen: | 20000lm |
| Materiale: | Aluminium |
| Kelvin: | 4000K |
| Produktvægt: | 2.17 kg |
| Produktionsland: | CN |
| Vare-ID: | 4099854430015 |

Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Danmark leverer Bring pakken til dig.
365 dages åbent køb – masser af tid til at overveje.
Produktet er blevet tilføjet til din indkøbsvogn