
| Ophæng: | Fast montering/Skruemontering |
| Fatning: | G9 |
| Dæmpbar: | Ja |
| Watt: | 33W |
| Antal lyskilder: | 1 |
| Højde: | 32 cm |
| Bredde: | 24.5 cm |
| Længde: | 12 cm |
| IP-klassificering: | IP44 |
| Materiale: | metal/glas |
| Produktvægt: | 0.57 kg |
| Produktionsland: | CN |
| Model Badeværelseslampe: | Væglampe |
| Vare-ID: | 10701-20 |




Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Danmark leverer Bring pakken til dig.
365 dages åbent køb – masser af tid til at overveje.
Produktet er blevet tilføjet til din indkøbsvogn