
| : | Krom |
| Ophæng: | Fast montering/Skruemontering |
| Fatning: | G9 |
| Dæmpbar: | Ja |
| Watt: | 33W |
| Antal lyskilder: | 4 |
| Højde: | 17,5 cm |
| Diameter: | 35 cm |
| Materiale: | Metal, glas |
| Produktvægt: | 3,3 kg |
| Produktionsland: | CN |
| Vare-ID: | 3304-4CC |

Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Danmark leverer Bring pakken til dig.
365 dages åbent køb – masser af tid til at overveje.
Produktet er blevet tilføjet til din indkøbsvogn