
| Farve: | Grøn |
| Belysning juletræ: | Uden belysning |
| Højde: | 210 cm |
| Bredde: | 130 cm |
| Dybde: | 130 cm |
| Materiale: | Plast |
| Produktvægt: | 9,03 kg |
| Produktionsland: | CN |
| Vare-ID: | 606-23 |
Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Danmark leverer Bring pakken til dig.
365 dages åbent køb – masser af tid til at overveje.
Produktet er blevet tilføjet til din indkøbsvogn