
| : | Messing |
| Ophæng: | Fast montering/Skruemontering |
| Fatning: | Integreret LED |
| Dæmpbar: | Nej |
| Watt: | 36W |
| Højde: | 7,6 cm |
| Diameter: | 62 cm |
| Ledningslængde: | 130 cm |
| Lumen: | 2340lm |
| Materiale: | Metal, glas |
| Kelvin: | 3000K |
| Produktvægt: | 4,2 kg |
| Vare-ID: | P097PL-L36BS3K1 |
Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Danmark leverer Bring pakken til dig.
365 dages åbent køb – masser af tid til at overveje.
Produktet er blevet tilføjet til din indkøbsvogn