
| : | Messing |
| Ophæng: | Fast montering/Skruemontering |
| Fatning: | Integreret LED |
| Dæmpbar: | Ja |
| Watt: | 34W |
| Højde: | 250 cm |
| Diameter: | 51 cm |
| Lumen: | 3870lm |
| Materiale: | Metal, glas |
| Kelvin: | 3000K |
| Produktvægt: | 5,9 kg |
| Produktionsland: | CN |
| Vare-ID: | 69410-8SB |
Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Danmark leverer Bring pakken til dig.
365 dages åbent køb – masser af tid til at overveje.
Produktet er blevet tilføjet til din indkøbsvogn