
| Farve: | Sort |
| Fatning: | E14 |
| Watt: | 6W |
| Antal lyskilder: | 1 |
| Højde: | 21.3 cm |
| Bredde: | 30 cm |
| Dybde: | 34 cm |
| IP-klassificering: | IP44 |
| Materiale: | Metal |
| Produktvægt: | 1.04 kg |
| Produktionsland: | CN |
| Model Udendørslampe: | Nedlys |
| Vare-ID: | 8232 |
Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Danmark leverer Bring pakken til dig.
365 dages åbent køb – masser af tid til at overveje.
Produktet er blevet tilføjet til din indkøbsvogn