
| Farve: | Chrom |
| Fatning: | Integreret LED |
| Dæmpbar: | Nej |
| Watt: | 9W |
| Højde: | 6 cm |
| Bredde: | 25 cm |
| Længde: | 60 cm |
| IP-klassificering: | IP44 |
| Installation væglampe: | Fast montering/Skruemontering |
| Materiale: | Jern, akryl |
| Produktvægt: | 1.0 kg |
| Produktionsland: | CN |
| Model Badeværelseslampe: | Væglampe |
| Vare-ID: | 107864 |
Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Danmark leverer Bring pakken til dig.
365 dages åbent køb – masser af tid til at overveje.
Produktet er blevet tilføjet til din indkøbsvogn