
| Farve: | Messing |
| Fatning: | Integreret LED |
| Watt: | 12 |
| Højde: | 24.5 cm |
| Bredde: | 11 cm |
| Længde: | 39 cm |
| Lumen: | 760 |
| Materiale: | Aluminium, PVC |
| Tænd/Sluk: | Afbryder på lampen |
| Kelvin: | 3000K |
| Produktvægt: | 0.47 kg |
| Produktionsland: | CN |
| Vare-ID: | MOD283TL-L12BS3K |
Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Danmark leverer Bring pakken til dig.
365 dages åbent køb – masser af tid til at overveje.
Produktet er blevet tilføjet til din indkøbsvogn