
| Farve: | Hvid |
| Type stjerne: | Hængende |
| Ophæng: | Ikke inkluderet |
| Watt: | 6W |
| Højde: | 60 cm |
| Bredde: | 60 cm |
| Dybde: | 17 cm |
| Materiale: | Papir |
| Produktvægt: | 1.22 kg |
| Produktionsland: | CN |
| Vare-ID: | 705476 |
Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Danmark leverer Bring pakken til dig.
365 dages åbent køb – masser af tid til at overveje.
Produktet er blevet tilføjet til din indkøbsvogn