Stil borddekoration i form af et træ i gennemsigtigt beige glas. Guldfarvet base, der skjuler batterikassen. Perfekt til pynt på julebordet. Giver en hjemlig stemning til hjemmet. Dekorationen har en indbygget timer, der lyser 6 timer tændt, 18 timer slukket, gentagende. Drives af 3 AAA batterier, disse medfølger ikke. Brændetid ca. 80 timer.

| Farve: | Beige |
| Fatning: | Integreret LED |
| Batteri: | Ja |
| Brug af julebelysning: | Indendørs |
| Watt: | 0,2W |
| Højde: | 20 cm |
| Diameter: | 12 cm |
| Materiale: | Glas |
| Tænd/Sluk: | Afbryder på lampen |
| Produktvægt: | 0.453 kg |
| Produktionsland: | CN |
| Vare-ID: | 460-35 |



Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Danmark leverer Bring pakken til dig.
365 dages åbent køb – masser af tid til at overveje.
Produktet er blevet tilføjet til din indkøbsvogn