Skab et dejligt interiør på en enkel måde med denne borddekoration med tre smukke glaskugler. Den indbyggede LED-strip udsender et flot og varmt hvidt lys. Udstyret med en timerfunktion, 6 timer tændt, 18 timer slukket, gentagende. 50 cm transparent kabel til batteriboksen, som drives af 2 AA-batterier, medfølger ikke. Brændetid: ca. 60 timer.

| Farve: | Gennemsigtig |
| Fatning: | Integreret LED |
| Batteri: | Ja |
| Brug af julebelysning: | Indendørs |
| Watt: | 0,1W |
| Højde: | 9 cm |
| Længde: | 77 cm |
| Dybde: | 10 cm |
| Ledningslængde: | 50 cm |
| Materiale: | Glas |
| Produktvægt: | 0,7 kg |
| Produktionsland: | CN |
| Vare-ID: | 457-98 |
Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Danmark leverer Bring pakken til dig.
365 dages åbent køb – masser af tid til at overveje.
Produktet er blevet tilføjet til din indkøbsvogn