
| Farve: | Sort |
| Fatning: | G9 |
| Watt: | 4W |
| Antal lyskilder: | 2 |
| Højde: | 59 cm |
| Længde: | 40 cm |
| Dybde: | 16 cm |
| Ledningslængde: | 200 cm |
| Tænd/Sluk: | Dæmper på lampen |
| Produktvægt: | 2,5 kg |
| Produktionsland: | CN |
| Vare-ID: | 4002610-4002 |

Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Danmark leverer Bring pakken til dig.
365 dages åbent køb – masser af tid til at overveje.
Produktet er blevet tilføjet til din indkøbsvogn