Batteridrevet lysestage med en klassisk form, der spreder smukt lys med sine tre LED-lamper. En lysestage at bringe frem så; så snart mørket har sænket sig uden for vinduet. Nem at placere i både vinduer og på skänk. Lysestagen kan foldes sammen og er derfor nem at opbevare. Dette produkt er FSC®-certificeret. Vika er udstyret med en timerfunktion og lyser i 6 timer, 18 timer slukket, og gentager sig. Drevet af 2 AA-batterier (medfølger ikke). Brændetid ca. 50 timer.

| Farve: | Hvid |
| Fatning: | Integreret LED |
| Lyskilder: | Integreret LED |
| Batteri: | Ja |
| Watt: | 0,09W |
| Højde: | 64 cm |
| Længde: | 57 cm |
| Dybde: | 7,5 cm |
| Materiale: | Træ |
| Produktvægt: | 0.572 kg |
| Produktionsland: | IN |
| Vare-ID: | 139-07-1 |
Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Danmark leverer Bring pakken til dig.
365 dages åbent køb – masser af tid til at overveje.
Produktet er blevet tilføjet til din indkøbsvogn