
| Farve: | Flerfarvet |
| Fatning: | Integreret LED |
| Batteri: | Ja |
| Brug af julebelysning: | Indendørs |
| Watt: | 1W |
| Højde: | 17 cm |
| Længde: | 23,5 cm |
| Dybde: | 16 cm |
| Materiale: | Keramik, plast |
| Produktvægt: | 0,5 kg |
| Produktionsland: | CN |
| Vare-ID: | 992-47 |
Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Danmark leverer Bring pakken til dig.
365 dages åbent køb – masser af tid til at overveje.
Produktet er blevet tilføjet til din indkøbsvogn