
| Ophæng: | Fast montering/Skruemontering |
| Fatning: | Integreret LED |
| Dæmpbar: | Ja |
| Watt: | 9W |
| Højde: | 20,2 cm |
| Diameter: | 47 cm |
| Ledningslængde: | 160 cm |
| Lumen: | 570lm |
| Materiale: | Træ, tekstil, metal |
| Kelvin: | 3000K |
| Produktvægt: | 1,4 kg |
| Produktionsland: | CN |
| Vare-ID: | 77493/07/33 |
Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Danmark leverer Bring pakken til dig.
365 dages åbent køb – masser af tid til at overveje.
Produktet er blevet tilføjet til din indkøbsvogn