
| : | Brun |
| Fatning: | Integreret LED |
| Watt: | 6W |
| Højde: | 54 cm |
| Bredde: | 6 cm |
| Dybde: | 10,5 cm |
| Lumen: | 376lm |
| Installation væglampe: | Fast montering/Skruemontering |
| Materiale: | Metal, glas |
| Tænd/Sluk: | Via vægafbryder/dæmper |
| Kelvin: | 3000K |
| Produktvægt: | 0,67 kg |
| Produktionsland: | CN |
| Vare-ID: | 76210CL |
Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Danmark leverer Bring pakken til dig.
365 dages åbent køb – masser af tid til at overveje.
Produktet er blevet tilføjet til din indkøbsvogn