
| : | Hvid/messing |
| Fatning: | E14 |
| Watt: | 60W |
| Antal lyskilder: | 1 |
| Højde: | 28,5 cm |
| Bredde: | 24,5 cm |
| Installation væglampe: | Fast montering/Skruemontering |
| Materiale: | Stål, glas |
| Tænd/Sluk: | Via vægafbryder/dæmper |
| Produktvægt: | 1,6 kg |
| Produktionsland: | CN |
| Vare-ID: | 48910-1SB |
Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Danmark leverer Bring pakken til dig.
365 dages åbent køb – masser af tid til at overveje.
Produktet er blevet tilføjet til din indkøbsvogn