
| Farve: | Grafit |
| Fatning: | Integreret LED |
| Type solcellelampe: | Jord |
| Højde: | 50 cm |
| Bredde: | 17 cm |
| Dybde: | 17 cm |
| Lumen: | 10lm |
| Materiale: | Metal, plastik |
| Produktvægt: | 0,65 kg |
| Produktionsland: | CN |
| Vare-ID: | 481-40 |

Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Danmark leverer Bring pakken til dig.
365 dages åbent køb – masser af tid til at overveje.
Produktet er blevet tilføjet til din indkøbsvogn