Dekorationssæt med 8 dele, perfekt til juledekoration. Sættet består af 4 små peberkagehuse med 4 peberkagefigurer. Husene lyser fint op, når produktet er tændt. Placer på et bord eller en hylde for en dejlig julestemning. Drevet af 2 AA-batterier (medfølger ikke). Leveres med 25 cm ekstra kabel fra batterikassen til det første peberkagehus. Brændetid ca.: 75 timer.

| : | Brun |
| Fatning: | Integreret LED |
| Batteri: | Ja |
| Brug af julebelysning: | Indendørs |
| Watt: | 0,03W |
| Højde: | 8 cm |
| Længde: | 30 cm |
| Dybde: | 5,5 cm |
| Ledningslængde: | 25 cm |
| Materiale: | Porcelæn, plastik |
| Tænd/Sluk: | Afbryder på lampen |
| Produktvægt: | 0,49 kg |
| Produktionsland: | CN |
| Vare-ID: | 992-65-1 |
Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Danmark leverer Bring pakken til dig.
365 dages åbent køb – masser af tid til at overveje.
Produktet er blevet tilføjet til din indkøbsvogn