
| Fatning: | GX53 |
| Dæmpbar: | Ja |
| Watt: | 6,5W |
| Højde: | 2,5 cm |
| Diameter: | 7,5 cm |
| Lumen: | 600 |
| Kelvin: | 3000K |
| Produktvægt: | 0.013 kg |
| Produktionsland: | CN |
| Vare-ID: | 347-98-1 |



Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Danmark leverer Bring pakken til dig.
365 dages åbent køb – masser af tid til at overveje.
Produktet er blevet tilføjet til din indkøbsvogn