
| : | Kobber |
| Ophæng: | Fast montering/Skruemontering |
| Fatning: | Integreret LED |
| Dæmpbar: | Ja |
| Watt: | 4W |
| Højde: | 218 cm |
| Bredde: | 18 cm |
| Længde: | 137 cm |
| Ledningslængde: | 210 cm |
| Lumen: | 2520lm |
| Materiale: | Metal, glas |
| Kelvin: | 2200K-3300K |
| Produktvægt: | 7 kg |
| Produktionsland: | CN |
| Vare-ID: | 74420/07/65 |
Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Danmark leverer Bring pakken til dig.
365 dages åbent køb – masser af tid til at overveje.
Produktet er blevet tilføjet til din indkøbsvogn