
| Farve: | Sort |
| Fatning: | Integreret LED |
| Type batterilys:: | Bloklys |
| Watt: | 0,02W |
| Højde: | 10 cm |
| Diameter: | 7,5 cm |
| Materiale: | Voks |
| Tænd/Sluk: | Afbryder på lampen |
| Produktvægt: | 0.1475 kg |
| Produktionsland: | CN |
| Vare-ID: | 061-16-1 |
Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Danmark leverer Bring pakken til dig.
365 dages åbent køb – masser af tid til at overveje.
Produktet er blevet tilføjet til din indkøbsvogn