
| : | Sort |
| Type batterilys:: | Gravlys |
| Watt: | 0,02W |
| Højde: | 48 cm |
| Bredde: | 9 cm |
| Længde: | 21,5 cm |
| Materiale: | Metal, plastik |
| Produktvægt: | 0,36 kg |
| Produktionsland: | CN |
| Vare-ID: | 061-77 |
Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Danmark leverer Bring pakken til dig.
365 dages åbent køb – masser af tid til at overveje.
Produktet er blevet tilføjet til din indkøbsvogn