
| : | Sort |
| Type batterilys:: | Lanterner & Dekorationer |
| Watt: | 0,15W |
| Højde: | 26 cm |
| Bredde: | 15 cm |
| Længde: | 17 cm |
| Materiale: | Plast |
| Produktvægt: | 0,45 kg |
| Produktionsland: | CN |
| Vare-ID: | 061-34-1 |
Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Danmark leverer Bring pakken til dig.
365 dages åbent køb – masser af tid til at overveje.
Produktet er blevet tilføjet til din indkøbsvogn