Vokslys i form af en snebold, der skinner med en varm hvid glød. Den har en timerfunktion og når kontakten er tændt; timertilstanden tænder lyset i 6 timer, 18 timer slukket, gentagende. Drevet af 1 CR2032 batteri som medfølger. Brændetid ca. 80 timer.

| Farve: | Hvid |
| Fatning: | Integreret LED |
| Batteri: | Ja |
| Brug af julebelysning: | Indendørs |
| Watt: | 0,03W |
| Højde: | 9 cm |
| Diameter: | 10 cm |
| Materiale: | Voks |
| Tænd/Sluk: | Afbryder på lampen |
| Produktvægt: | 0.2935 kg |
| Produktionsland: | CN |
| Vare-ID: | 061-31 |
Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Danmark leverer Bring pakken til dig.
365 dages åbent køb – masser af tid til at overveje.
Produktet er blevet tilføjet til din indkøbsvogn