Smuk lucia lysekrone i grå. På kronen, er der forskellige måder at bruge, når den skal lukkes, dette for den bedst mulige pasform. Omkredsen kan justeres mellem ca. 47-57 cm. Indeholder 5 udskiftelige E10-pærer (1,4V). Drives af 5 AA batterier, medfølger ikke. Brændetid: ca. 20.

| Farve: | Grøn |
| Fatning: | E10 |
| Batteri: | Ja |
| Brug af julebelysning: | Indendørs |
| Watt: | 0,14W |
| Højde: | 16,5 cm |
| Diameter: | 21 cm |
| Materiale: | Plast, metal |
| Produktvægt: | 0,13 kg |
| Produktionsland: | CN |
| Vare-ID: | 073-43 |
Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Danmark leverer Bring pakken til dig.
365 dages åbent køb – masser af tid til at overveje.
Produktet er blevet tilføjet til din indkøbsvogn