
| : | Sort |
| Fatning: | G9 |
| Watt: | 6W |
| Antal lyskilder: | 1 |
| Højde: | 139 cm |
| Bredde: | 55 cm |
| Diameter: | 12 cm |
| Ledningslængde: | 220 cm |
| Materiale: | Stål |
| Tænd/Sluk: | Afbryder på lampen |
| Produktvægt: | 12.64 kg |
| Produktionsland: | CN |
| Model gulvlampe: | Dekoration |
| Vare-ID: | 20075 |
Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Danmark leverer Bring pakken til dig.
365 dages åbent køb – masser af tid til at overveje.
Produktet er blevet tilføjet til din indkøbsvogn