Smuk luciakrone i guld. På kronen, er der forskellige måder at bruge, når den skal lukkes, dette for den bedst mulige pasform. Justerbar omkreds mellem ca. 47-57 cm. Integreret LED. Drives af 5 AA batterier, medfølger ikke. Brændetid: ca. 43 timer.

| Farve: | Guld |
| Fatning: | Integreret LED |
| Batteri: | Ja |
| Brug af julebelysning: | Indendørs |
| Watt: | 0,15W |
| Højde: | 17 cm |
| Diameter: | 19 cm |
| Materiale: | Plast, metal |
| Produktvægt: | 0,13 kg |
| Produktionsland: | CN |
| Vare-ID: | 073-40 |


Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Danmark leverer Bring pakken til dig.
365 dages åbent køb – masser af tid til at overveje.
Produktet er blevet tilføjet til din indkøbsvogn