
| Fatning: | Integreret LED |
| Watt: | 4,8W |
| Højde: | 30,5 cm |
| Bredde: | 5,7 cm |
| Længde: | 25,3 cm |
| Ledningslængde: | 1 cm |
| Lumen: | 400lm |
| Materiale: | AB's plastik |
| Tænd/Sluk: | Dæmper på lampen |
| Kelvin: | 3000-6500K |
| Produktvægt: | 0,2 kg |
| Produktionsland: | CN |
| Vare-ID: | 4099854388552 |
Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Danmark leverer Bring pakken til dig.
365 dages åbent køb – masser af tid til at overveje.
Produktet er blevet tilføjet til din indkøbsvogn