Skab en elegant og stemningsfuld adventsstemning med denne adventsstjerne af hvidt papir. Stjernen har fem spidser og er placeret på en stabil metalbase med en smuk messingfinish, der giver et klassisk og tidløst udtryk. Det dekorative stansede mønster lader lyset sive igennem og skaber en blød og indbydende glød. En stilfuld dekoration, der passer perfekt i et vindue eller på et skrivebord i advent og jul. Leveres med 1,8 m hvid ledning, afbryder og stik. Lyskilde medfølger ikke.

| : | Hvid |
| Fatning: | E14 |
| Type stjerne: | Med fod |
| Watt: | 25W |
| Antal lyskilder: | 1 |
| Højde: | 71 cm |
| Diameter: | 47 cm |
| Dybde: | 13 cm |
| Ledningslængde: | 180 cm |
| Materiale: | Metal, papir |
| Produktvægt: | 0,4 kg |
| Produktionsland: | CN |
| Vare-ID: | 1750-280 |
Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Danmark leverer Bring pakken til dig.
365 dages åbent køb – masser af tid til at overveje.
Produktet er blevet tilføjet til din indkøbsvogn