
| Farve: | Sort |
| Ophæng: | Fast montering/Skruemontering |
| Fatning: | E14 |
| Dæmpbar: | Ja |
| Watt: | 40 |
| Antal lyskilder: | 3 |
| Højde: | 38.5 cm |
| Bredde: | 46 cm |
| Længde: | 53.5 cm |
| Materiale: | Metal, glas |
| Produktvægt: | 4.9 kg |
| Produktionsland: | CN |
| Vare-ID: | MOD268CL-03B |
Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Danmark leverer Bring pakken til dig.
365 dages åbent køb – masser af tid til at overveje.
Produktet er blevet tilføjet til din indkøbsvogn