
| Fatning: | GU10 |
| Watt: | 6W |
| Antal lyskilder: | 1 |
| Højde: | 23 cm |
| Bredde: | 6 cm |
| Dybde: | 22 cm |
| Ledningslængde: | 170 cm |
| Materiale: | Metal |
| Tænd/Sluk: | Afbryder på lampen |
| Produktvægt: | 0.37 kg |
| Produktionsland: | CN |
| Vare-ID: | 47195-90 |

Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Danmark leverer Bring pakken til dig.
365 dages åbent køb – masser af tid til at overveje.
Produktet er blevet tilføjet til din indkøbsvogn