
| Farve: | Rav |
| Fatning: | Integreret LED |
| Type solcellelampe: | Jord |
| Højde: | 70 cm |
| Bredde: | 22 cm |
| Dybde: | 14 cm |
| Materiale: | Glas, metal, plast |
| Produktvægt: | 0,57 kg |
| Produktionsland: | CN |
| Vare-ID: | 479-35 |
Pakken sendes fra Sverige med DHL, og i Danmark leverer Bring pakken til dig.
365 dages åbent køb – masser af tid til at overveje.
Produktet er blevet tilføjet til din indkøbsvogn